Aká je naša...

Firma FLOORPAD, s.r.o. je slovenská softvérová firma (dizajn house), realizujúca zákazkový vývoj softvéru, mobilných aplikácií, TV aplikácií a webových riešení na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. Naše riešenia boli nasadené prevažne v strednej Európe a na trhu anglicky hovoriacich krajín západnej Európy.
 
Spoločnosť bola založená roku 2009 so zámerom koncentrácie skúseností konateľa z aktivít softvérového kontraktingu a outsourcingu softvérových služieb pre etablované medzinárodné firmy.
 
FLOORPAD má dlhoročné skúsenosti v oblasti implementácie rozsiahlych softvérových projektov v oblastiach bankových, televíznych, multimediálnych a streamovacích služieb, systémov a aplikácií.

FLOORPAD poskytuje pod rovnomenným názvom komerčnú službu 3D modelovania interiéru budov.
Okrem vývoja softvéru spoločnosť FLOORPAD poskytuje poradenstvo a konzultačnú činnosť v rôznych fázach softvérových projektov.

Spoločnosť kontinuálne buduje tím developerov. Ak si na voľnej nohe, samostatný developer alebo len hľadáš zmenu a tím s víziou a udržateľným rastom, ktorý sa nebojí výziev a veľkých projektov, pridaj sa k nám.